Menu


Spotkanie dot. przygotowania polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii do skutków brexitu

Spotkanie dot. przygotowania polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii do skutków brexitu Ambasada RP w Londynie

W dniu 7 grudnia 2018 r. w Ambasadzie RP w Londynie odbędzie się spotkanie informacyjne pt. „How to deal with Brexit? - czyli co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o brexicie” skierowane do polskich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez przedstawicieli trzech polskich resortów. Przedstawiciel z ramienia Ministerstwa Spraw Zagranicznych przybliży stan obecnych negocjacji dot. brexitu. Wpływ brexitu na prowadzoną działalność gospodarczą na Wyspach omówi przedstawiciel Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, natomiast reprezentant Ministerstwa Finansów poruszy kwestie celne i podatkowe. Po prezentacjach odbędzie się sesja pytań i dyskusja.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz względy bezpieczeństwa wymagane jest wcześniejsze wysłanie zgłoszenia swojego uczestnictwa do p. Marzeny Kwaśnej z PAIH (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Uprzejma prośba o podanie swojego imienia, nazwiska, pozycji oraz nazwy reprezentowanej firmy. Ze względu na limit miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.  

Ambasada RP w Londynie

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę