Menu


Wygraj złoto na loterii EuroMillions

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Wygraj złoto na loterii EuroMillions Shutterstock

Chociaż nie każdy stanąć może na podium olimpijskim, to każdy jak najbardziej wygrać może prawdziwe złoto grając na loterii online! Dowiedz się, w jaki sposób i Ty stać się możesz wielkim zwycięzcą.

Kumulacja EuroMillions rośnie – czas zagrać na loterii

Loteria EuroMillions jest dobrze znaną europejską loterią, która oferuje największe kumulacje na tym kontynencie. Minimalna oferowana kwota to 17 mln €, natomiast maksymalna suma, którą wygrać można w losowaniu tego lotto, to aż 190 milionów euro. W chwili obecnej oferowana pula nagród wynosi aż 174 mln € i wciąż rośnie! Dlaczego warto zagrać właśnie teraz?

Wiadomym jest, że im większa pula nagród, tym więcej osób zainteresowanych loterią i więcej sprzedanych kuponów. Tym samym znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że pula EuroMillions zostanie rozbita już podczas nadchodzącego losowania, które odbędzie się w piątek 23 lutego 2018 r. Co więcej, jeśli pula nagród osiągnie maksymalny próg, nagroda pierwszego stopnia podzielona zostać może pomiędzy zwycięzców nagród niższych kategorii, co oznacza, że nikt nie zgarnie tej ogromnej kumulacji! W takiej sytuacji na prawdę nie warto zwlekać z zakupem kuponu EuroMillions online na theLotter.

Jak zagrać w EuroMillions przez internet? 

W czasach, gdy większości zakupów dokonać można przez internet oczekuje się, że również po kupony lotto nie trzeba będzie stać w kolejce. Takie oczekiwana spełnia platforma theLotter, na której z wygody własnego domu grać można w największe loterie na świecie. Bez względu na to, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa czy innego urządzenia mobilnego bez problemu zakupisz kupon EuroMillions na losowanie, w którym do wygrania jest 174 mln €!  Wystarczy, że zalogujesz się na stronie thelotter.com, wybierzesz 5 z 50 regularnych liczb oraz dwie liczby dodatkowe zwane Szczęśliwymi Gwiazdami…i gotowe! 

Co więcej, platforma umożliwia Ci również grę w grupie (syndykat lotto), dzięki której zaoszczędzisz na kuponach, a także zakup Pakietu Lotto, który łączy w sobie grę indywidualną z grą grupową. Zakupiony na stronie kupon z wybranymi przez Ciebie numerami zostaje zeskanowany na Twoje prywatne konto na stronie co poświadcza, że zgodnie z Twoim zamówieniem został on zakupiony u oficjalnego przedstawiciela loterii i weźmie udział w nadchodzącym losowaniu.

Wygraj złoto łatwo, szybko i bezpiecznie

Dlaczego warto walczyć o złoto w lotto? Ponieważ gra na loterii online może zagwarantować Ci miejsce na podium największych zwycięzców lotto na świecie, ale na pewno nie przysporzy Ci kontuzji, ani żadnych innych kłopotów związanych z udziałem w Igrzyskach Olimpijskich!

Na theLotter, w bezkontuzyjny sposób zdobyć możesz swoje kupony w kilka sekund. Bezpieczna platforma do gry zabezpiecza wszystkie dane oraz transakcje przeprowadzane na stronie, a wieloletnia działalność i miliony mniejszych i większych zwycięzców są doskonałym potwierdzeniem jej rzetelności i wiarygodności.

Bądź jak Aura – odmień swoje życie z theLotter

Kim jest Aura? Największą jak do tej pory zwyciężczynią w lotto online na theLotter! Ta kobieta z Panamy poprawnie wytypowała sześć liczb w losowaniu Florida Lotto w lipcu 2017 r. wygrywając tym samym kumulację w wysokości 30 milionów dolarów! Emerytka ze słonecznego kraju po raz kolejny udowodniła, że na wielkie wygrane i spełnienie swoich marzeń nigdy nie jest za późno.

Aura jest jedynie jedną z wielu zwycięzców, którym udało się wygrać na theLotter. Innym wielkim zwycięzcą, którego niesamowitą historię opisywały największe międzynarodowe media, był M. z Iraku, który grając w Oregon Megabucks online na theLotter wygrał kumulację w wysokości 6,4 mln USD.  

Ty też dołączyć możesz do plejady zwycięzców theLotter – wystarczy, że zakupisz kupon EuroMillions online i zawalczysz o tę ogromną kumulację lotto już teraz!

1 komentarz

  • MIMI
    MIMI sobota, 24, czerwiec 2017 15:47 Link do komentarza

    Firmy cwaniaki wyczuly powiew smrodu. One ci pomogą za słoną opłatę

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę