Menu

Wypadek w Londynie. Nie żyją Polacy?

W londyńskiej dzielnicy Knightsbridge na Cadogan Square doszło do wypadku, w wyniku którego zginęły dwie osoby a sześć zostało rannych. Na budowlańców z drugiego piętra spadła balustrada balkonu wraz z kanapą, którą na linach wyciągali z jednego mieszkań. Według informacji podanych przez Sky News wśród ofiar są Polacy.

Czytaj dalej...

Michalkiewicz: Anatomia sukcesu

Wprawiono klamkę na przystanku w Cisach. O Batorym grzmiały senatory. I był raut i telegram od króla Borysa: „Klamka – cudo. Trzymajcie się. Borys.” Sukces ma wielu ojców, klęska jest sierotą, więc tylko patrzeć, jak wszystkie ugrupowania tworzące parlamentarną „bandę czworga” zaczną się licytować, kto jest ojcem sukcesu w postaci zmniejszenia bezrobocia w Polsce o pół miliona obywateli w roku bieżącym.

Czytaj dalej...

Ikonowicz: Bezrobocie spada wraz z liczbą ludności

W październiku stopa bezrobocia spadła w Polsce do 11,3 proc. wobec 11,5 we wrześniu – poinformował minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. „Mamy dziewiąty z rzędu miesiąc spadku bezrobocia. W ciągu miesiąca liczba bezrobotnych spadła o ponad 36 tys., a od początku roku o 475 tys. To prawie 0,5 mln osób, które znalazło pracę”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS