Menu

Msze święte po polsku

Poniżej podajemy Państwu informacje na temat mszy świętych odprawianych po polsku w kościołach na terenie Wielkiej Brytanii. Informacje pochodzą ze strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. 

Miejscowość, diecezja, kościół, adres: 

Godziny mszy świętych: 

AESTON (Westminster): Our Lady Queen of the Apostle; 15 The Green, Aeston TW5 0RL

Nd: 19.00

ALTON (Portsmouth): St Mary’sNormandy Street, Alton GU34 1DN

1 Sb m-ca: 19.15

ANDOVER (Portsmouth): St John the Baptist; Alexandra Road, Andover, Hants SP10 3AD

Nd: raz w miesiącu

ASHTON-UNDER-LYNE (Salford): St Anne’s; Burlington Street, Ashtonunder- Lyne OL6 7DG

Nd: 12.00

AYLESBURY (Northampton): Our Lady of Lourdes; 69 Camborne Avenue, Aylesbury HP21 7UE

Nd: 8.15

BANBURY (Birmingham): St John the Evangelist; 25 South Bar Street, Banbury OX16 9AF

ostatnia Nd m-ca: 15.00

BARNSLEY (Hallam): Holy RoodGeorge Street, Barnsley S70 1AX

Nd: 16.00

BASILDON (Brentwood): St Basil the GreatLuncies Road, Basildon SS14 1SD

Nd: 9.00 (raz w miesiącu)

BASINGSTOKE (Portsmouth): The Holy Ghost; Sherborne Road, Basingstoke, Hants RG21 5TD

Nd: raz w miesiącu

BATH (Clifton): St John the Evangelist; South Parade, Bath BA2 4AF

1 i 3 Nd m-ca: 12.30

BEDFORD (Northampton): Sacred Heart of Jesus & St Cuthbert; Mill Street, Bedford MK40 3EU

Nd: 10.00, 19.00

BIRMINGHAM(Birmingham): St Michael; Moor Street, Birmingham B4 7UG

Sb: 18.00, Nd: 11.00, 12.30, 16.00

BLACKBURN (Salford): NMP Królowej Polski; 44 Preston New Road, Blackburn BB2 6AH

Sb: 19.00, Nd: 19.00

BLACKBURN (Salford): St Anne; France Street, Blackburn BB2 1LX

Nd: 10.00

BLACKPOOL (Lancaster): St Kentigern; 25a Newton Drive, Blackpool FY3 8BT

Nd: 12.30

BOGNOR REGIS (Arundel and Brighton): Our Lady of SorrowClarence Road, Bognor Regis, West Sussex PO21 1JX

Sb: 18.00, Nd: 16.00

BOLTON (Salford): Dobrego Pasterza180 High Street, Bolton BL3 6PL

Nd: 12.00

BORNEMOUTH (Portsmouth): Sacred Heart; 1 Albert Road, Bournemouth BH1 1BZ

Nd: 14.00

BRADFORD (Leeds): MB Częstochowskiej; 29 Edmund Street, Bradford BD5 0BH

Sb: 18.00, Nd: 10.00, 11.15

BRAINTREE (Brentwood): Our Lady Queen of Peace; The Avenue, Braintree CM7 3HY

1 Nd m-ca: 16.00, 2 Nd m-ca: 19.00

BRANDON (East Anglia): St Thomas of Canterbury; Brandon IP27 0PT

Nd: 9.00

BRIDGEND (Cardiff): St Mary’s; 39 Ewenny Road, Bridgend CF31 3HS

Nd: 19.00 (raz w miesiącu)

BRIDGWATER (Clifton): Methodist Church, 3 Monmouth Street, Bridgwater TA6 5EQ

Nd: 14.00

BRIGHTON (Arundel and Brighton): St Mary Magdalen55 Upper North Street, Brighton, East Sussex BN1 3FH

Nd: 12.30

BRISTOL (Clifton): MB Ostrobramskiej; Cheltenham Road, Bristol BS6 5RH

Sb: 19.00, Nd: 10.00, 19.00

BURGESS HILL (Arundel and Brighton): St Anne’s Convent; 92 Mill Road, Burgess Hill RH15 8EL

1 Nd m-ca: 19.00

BURNLEY (Salford): St John the Baptist; Bracewell Street, Burnley BB10 1TB

Nd: 14.00 (raz w miesiącu)

BURSLEM (Birmingham): St Joseph; Hall Street, Burslem, Stoke-on-Trent ST6 4BB

Nd: 13.00

BURTON UPON TRENT (Birmingham): St Mary and Modwen78A Guld Street, Burton upon Trent DE14 1NB

Nd: 14.00

BURY (Salford): MB Królowej PolskiBack East Street, Bury BL9 0RU

Nd: 10.00

BURY ST EDMUNDS (East Anglia): St Edmund’s; 21 Westgate Street, Bury St Edmunds IP33 1QG

Sb: 16.00 (raz w miesiącu)

BUXTON (Nottingham): St Anne; Terrace Road, Buxton SK17 6DU

Sb: 17.00

CAMBRIDGE (East Anglia): Dom Polonia MB Królowej Polski231 Chesterton Road, Cambridge CB4 1AS

Nd: 19.30

CAMBRIDGE (East Anglia): OLEM; Hills Road, Cambridge CB2 1JR

Nd: 12.15

CANNOCK (Birmingham): St Mary and St Thomas MoreHallcourt Crescent, Walsall Road, Cannock WS11 3AB

1 Nd: m-ca 12.45

CARDIFF (Cardiff): St Patrick; Grange Gardens, Cardiff CF11 7LJ

Sb: 17.00, Nd: 11.15

CARLISLE (Lancaster): Our Lady and St JosephThe Rectory, Warwick Square, Carlisle, Cumbria CA1 1LB

Nd: 18.00, 4 Nd m-ca: 12.30

CHELMSFORD (Brentwood): Our Lady Immaculate and Holy Name; 178 New London Road, Chelmsford CM2 0AR

2 i 4 Nd m-ca: 16.00

CHELTENHAM (Clifton): Sacred Heart of Jesus and MaryMoorend Road, Charlton Kings, Cheltenham GL53 9AU

Nd: 16.00

CHESTERFIELD (Hallam): St Joseph; Newbold Road, Chesterfield

brak danych

CHICHESTER (Arundel and Brighton): St Richard; Market Avenue, Chichester, West Sussex PO19 1XB

Nd: 12.00

CHISLEHURST  ANTOKOL (Southwark): Our Lady of Czestochowa45 Holbrook Lane, Chislehurst, Kent BR7 6PE

Nd: 10.00 (wyłącznie dlarezydentów)

CHORLEY (Liverpool): St Mary’s; Mt Pleasant, Chorley PR7 2SR

Nd: 14.00

CIRENCESTER (Clifton}; St Peter; 7 St Peter’s Road, Cirencester, Glos GL7 1RE

Nd: 17.00 (raz w miesiącu)

COLCHESTER (Brentwood): St James the Less; 51 Priory Street, Colchester CO1 2QB

2 N m-ca: 14.00, 3 N m-ca:16.00

CONSETT (Middlesbrough): St Patrick; Victoria Road, Consett DH8 5AX

1 N m-ca: 15.00

CORBY (Northampton): St Brendan; 151 Beanfield Avenue, Corby, Northants NN18 0AZ

Nd: 16.00

COVENTRY (Birmingham): św. Stanisława Kostki; Springfield Road, Coventry CV1 4GR

Sb: 17.00, Nd: 9.00, 11.00, 18.00

CRAWLEY (Arundel and Brighton): Our Lady, Queen of HeavenStagelands, Langley Green, Crawley, West Sussex RH11 7QD

1, 2, 4 i 5 Nd m-ca 9.30, 3 Sbm-ca: 19.30

CREWE (Shrewsbury): St Mary of the Immaculate Conception; 13 Gatefield Street, Crewe CW1 2JP

Sb: 19.00, Nd: 12.45

CWMBRAN (Cardiff): Our Lady of the Angels; Oak Street, Cwmbran NP44 3LT

Nd: 16.00 (raz w miesiącu)

DAVENTRY (Northampton): St Augustine’s; 32 London Road, Daventry NN11 4BZ

Sb przed 1 i 3 N m-ca: 18.30

DERBY (Nottingham): św. Maksymiliana Kolbe; 9 Gordon Road, Derby DE23 6WR

Sb: 17.00, Nd: 9.30, 11.00

DONCASTER (Hallam): St Peter in ChainsChequer Road, Doncaster DN1 2AA

Sb: 17.30, Nd: 13.15

DUNSTABLE (Northampton): Our Lady of Czestochowa; 17 Victoria Street, DunstableLU6 3AZ

Sb: 18.00, Nd: 9.00, 11.00

DURSLEY (Clifton): St Dominic; Jubilee Road, Dursley, Glos GL11 4ES

2, 4 i 5 Nd m-ca: 12.15

EASTBOURNE (Arundel and Brighton): St Agnes; 10 Whitley Road, Eastbourne, East Sussex BN22 8NE

3 Nd m-ca: 17.00

EASTLEIGH (Portsmouth): Holy Cross; 53 Leigh Road, Eastleigh SO50 2EQ

Nd: 9.00

EVESHAM (Birmingham): St Mary and St Egwin; High Street, Evesham WR11 4EJ

Sb: 17.00

EXETER (Plymouth): The Sacred Heart25 South Street, Exeter EX1 1EB

2 Nd m-ca: 16.00

FROME (Clifton): St Catharine; 4 Park Road, Frome BA11 1EU

1 Sb m-ca: 18.00

GLOUCESTER (Clifton): St PeterLondon Road, Gloucester GL1 3EX

Nd: 14.15

GOOLE (Leeds): St Joseph and St Thomas of Canterbury; 143 Pasture Road, Goole DN14 6DP

1 Sb m-ca: 20.00

GORING-BY-SEA (Arundel and Brighton): English MartyrsGoring Way, Goring-by-Sea, West Sussex BN12 4UH

1 i 3 N m-ca: 18.00

GRANTHAM (Nottingham): Our Ladu the Immaculate; I N Parade, Grantham NG31 8

ostatnia Nd m-ca: 15.00

GREAT MISSENDEN (Northampton): Immaculate Heart of Mary23 High Street, Great Missenden HP16 9AA

Nd: 12.30

GREAT YARMOUTH (East Anglia): St Mary; Regent Road, Great Yarmouth NR30 2AJ

Sb: 19.00 (raz w miesiącu)

GREENFORD (Westminster): Our Lady of the Visitation; 358 Greenford Road, London UB6 9AN

Nd: 17.00

GRIMSBY (Nottingham): St Pius X and St Peter; Chelmsford Avenue, Grimsby DN34 5DD

Nd: 9.00

GUILDFORD (Arundel and Brighton): St Joseph; 12 Eastgate Gardens, Guildford GU1 4AZ

2 Nd m-ca: 16.00

HALIFAX (Leeds): St Marie’s; 2 Clarence Street, Halifax HX1 5DH

Nd: 13.00

HARROGATE (Leeds): St Robert; Robert Street, Harrogate HG1 1HP

Nd: 16.30 (dwa razy w miesiącu)

HASTINGS (Arundel and Brighton): Our Lady Star of the Sea1 High Street, Hastings, East Sussex TN34 3EY

ostatnia Nd m-ca: 17.00

HEATHROW AIRPORT (Westminster): St George’s Interdenominational Chapel

Nd: 10.30

HEMSWORTH (Leeds): Sacred Heart; Market Street, Hemsworth WF9 4LB

2 Nd m-ca: 15.15

HEREFORD (Cardiff): Our Lady Queen of Martyrs; Belmont Road, Hereford HR2 7JR

Nd: 16.00 (raz w miesiącu)

HERTS (Westminster): Holy Rood; Exchange Road, Watford, Herts WD18 0PJ

Nd: 14.15

HIGH WYCOMBE (Northampton): Our Lady of Grace; 39 Squirrel Lane, Booker, High Wycombe HP12 4RY

Nd: 18.00

HIGH WYCOMBE (Northampton): St Wulstan; Hollis Road, High Wycombe HP13 7UN

Nd: 10.45

HORSHAM (Arundel and Brighton): St John the Evangelist; 3 Springfield Road, Horsham RH12 2PJ

Nd: 13.00

HOVE (Arundel and Brighton): Ośrodek Polski Św. Rodziny78 Farm Road, Hove BN3 1FD

Pn, Śr, Pt: 10.30, Sb: 12.00

HUDDERSFIELD (Leeds): MB Częstochowskiej, Królowej Polski88 Fitzwilliam Street, Huddersfield HD1 5BB

Nd: 9.30, 11.15, 19.00

HULL (Middlesbrough): St Charles; 12 Jarrat Street, Hull HU1 3HB

Sb: 18.30

HULL (Middlesbrough): St Wilfrid; 200 The Boulevard, Hull HU3 3EL

Nd: 17.00

HUNTINGDON (East Anglia): St Michael the Archangel; 82 Hartford Road, Huntingdon PE29 1XP

Nd: 16.30

ILFORD (Brentwood): St Cedd; High Road, Goodmayes, Ilford, Essex

Nd: 12.30

ILFORD PARK (Plymouth): Chrystusa Króla i MB Ostrobramskiej1 Lwow Close, Ilford Park Polish Home, Stover, Newton Abbot TQ12 6QH

Nd: 10.30

IPSWICH (East Anglia): St Mary; 322 Woodbridge Road, Ipswich IP4 4BD

Sb: 19.15, Nd: 12.00

ISLE OF WIGHT (Portsmouth): St Thomas; 96 Pyle Street, Isle of Wight / Newport PO30 1UH

3 Nd m-ca: 18.00

KETTERING (Northampton): St Edward the Confessor; 2 The Grove, Kettering, Northants NN15 7QQ

Nd: 18.00 (raz w miesiącu)

KIDDERMINSTER (Birmingham): MB Ostrobramskiej; 50 Pitt Street, Kidderminster DY10 2UN

Nd: 10.00, 18.00

LAMPETER (Menevia): Our Lady of Mount Carmel; Pontfaen Road, Lampeter Sa48 7BS

Nd: 15.00 (raz w miesiącu)

LANCASTER (Lancaster): MB Królowej Polski; Nelson Street, Lancaster LA1 1PT

Sb: 18.30, Nd: 10.00

LAXTON HALL (Northampton): kaplica Niepokalanej Maryi, Matki KościołaLaxton Hall, Laxton, Corby, Northants NN17 3AU

Nd: 10.00, 19.00

LEEDS (Leeds): MB Częstochowskiej; 6A Harehills Lane, Leeds LS7 4EY

Sb: 18.30, Nd: 9.30, 11.00, 19.00

LEEK (Birmingham): St Marys of Leek; Chadletown Road, Leek ST13 5NH

Sb: 19.00

LEICESTER (Nottingham): Nawrócenia św. Pawła; Wakerley Road, Leicester LE5 4WD

Sb: 18.00, Nd: 8.45, 11.15, 17.00

LEIGH ON SEA (Brentwood): Our Lady of Lourdes and St Joseph;161-181 Leigh Road, Leigh on Sea SS9 1NG

1 Nd m-ca: 19.00, 2 Nd m-ca: 16.00

LEIGHTON BUZZARD (Northampton): The Sacred Heart; 5 Beaudesert, Leighton Buzzard LU7 1HZ

ostatnia Nd m-ca: 16.30

LEMINGTON SPA (Birmingham): Centrum Polskie; 54 High Street, Lemington Spa CV31 1LW

Nd: 10.45

LETCHWORTH (Westminster): St Hugh of Lincoln; 84 Pixmore Way, Letchworth, Herts SG6 3TP

Nd: 12.30

LICHFIELD (Birmingham): Holy Cross; Upper St John Street, Lichfield WS14 9DX

1 Nd m-ca: 17.30

LINCOLN (Nottingham): St Hugh’s; 34 Broadgate, Lincoln LN2 5AQ

Nd: 11.45

LITTLE CHALFONT (Northampton): St Aidan; Finch Lane, Little Chalfont HP6 5LF

Nd: 9.00

LIVERPOOL (Liverpool): Christ the King; Mount Pleasant, Merseyside, Liverpool L3 5TQ

Nd: 13.00

LLANELLI (Menevia): Our Lady of Peace; Waunlanrafon Road, Llanelli SA15 3AB

Nd: 19.00 (raz w miesiącu)

LONDYN  BALHAM (Southwark): Chrystusa Króla; 232-234 Balham High Road, London SW17 7AW;

Nd: 8.30 (kaplica św. Antoniego), 9.30, 10.45, 12.00, 18.00

LONDYN  BROCKLEY (Southwark): St Mary Magdalen; 73 Comerford Road, Brockley SE4 2BA

Nd: 13.00

LONDYN  CROYDON-CRISTAL PALACE (Southwark): Jezusa Miłosiernego; 6-8 Oliver Grove, South Norwood, London SE25 6EJ

Sb: 18.30, Nd: 8.30, 10.00, 11.30, 18.00

LONDYN  DEVONIA (Westminster): MB Częstochowskiej i św. Kazimierza; 2 Devonia Road, Islington, London N1 8JJ;

Sb: 18.00, Nd: 9.00, 11.00, 12.30, 15.30, 19.00

LONDYN  EALING (Westminster): NMP Matki Kościoła; 2 Windsor Road, London W5 5PD

Sb: 19.30, 20.30 (Windsor Hall), Nd: 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 17.15, 19.00, 20.30

LONDYN  FINCHLEY (Westminster): St Philip the Apostle; Gravel Hill, Finchley, London N3 3RJ

Nd: 18.30

LONDYN  FOREST HILL (Southwark): Kaplica polska św. Jana Bosko; 8A Waldram Park Road, Forest Hill, London SE23 2PN

Nd: 11.30

LONDYN  HAMMERSMITH (Westminster): św. Andrzeja Boboli; 1 Leysfield Road, London W12 9JF;

Sb: 18.00, Nd: 9.00, 10.30, 12.00, 17.00

LONDYN  HIGHGATE (Westminster): St Joseph’ RetreatHighgate Hill, London N19 5NE

Nd: 13.30

LONDYN  LITTLE BROMPTON ORATORY (Westminster): Our Lady;Brompton Road, London SW7 2RP

Nd: 12.30, 18.30

LONDYN  PALMERS GREEN (Westminster): St MonicaThe Presbytery, Stonard Road, Green Lanes, Palmers Green, London N13 4DJ;

Nd: 12.30

LONDYN  PUTNEY (Southwark): św. Jana Ewangelisty; St John’s Avenue, London SW15 6AW

Sb: 18.00, Nd: 8.30, 10.00, 11.15, 18.00

LONDYN  WILLESDEN GREEN (Westminster): kaplica MB Miłosierdzia;182 Walm Lane, London NW2 3AX

Nd: 10.30, 12.00

LONDYN  WILLESDEN GREEN (Westminster): św. Franciszka z Asyżu;Fleetwood Road, London NW10 1NP

Sb: 19.00, Nd: 9.00, 10.30, 12.00, 19.00

LONDYN  WIMBLEDON PARK (Southwark): Christ the KingThe Crescent, Wimbledon Park, London SW19 8AJ

Nd: 12.15


LONDYN (Westminster): Divine Mercy Apostolat; 1 Courtfield Gardens, London W13 0EY

Nd: 9.30

LONDYN (Westminster): Dom Nawiedzenia NMP; 57 Mouth Park Road, London W5 2RU

Sb: 17.00

LONDYN (Westminster): Kolbe House; 18 Hanger Lane, Londyn W5 3HH

Sb: 16.30

LONGTON (Birmingham): MB Częstochowskiej1 Battisson Crescent, Longton, Stoke-on-Trent ST3 4DS

Nd: 11.00, 18.00

LOUGHBOROUG (Nottingham): St Mary’s; 97 Ashby Road, Loughborough LE11 3AB

Nd: 12.45

LOWESTOFT (East Anglia): Our Lady Star of the Sea; Gordon Road, Lowestoft NR32 1NL

Sb: 19.00 (raz w miesiącu)

MANCHESTER (Salford): Miłosierdzia Bożego; 196 Lloyd Street North, Manchester M14 4QB

Sb: 19.00, Nd: 10.00, 12.00, 19.00

MANCHESTER (Salford): St Anne’s; Crescent Road, Manchester M8 5UD

Nd: 10.00

MANSFIELD (Nottingham): Our Lady of Ostra Brama and St Barbara; dale ViewWindmill Lane, Mansfield NG18 2AL

Sb: 19.00, Nd: 11.15

MELTON MOWBRAY (Nottingham): MB Częstochowskiej82 Sandy Lane, Melton Mowbray LE13 0AW

Sb: 19.00, Nd: 10.30

MERTHYR TYDFIL (Cardiff): St Mary’s; Pontmorlais Road, Merthyr Tydfil CF47 8RG

Sb: 19.00 (raz w miesiącu)

MIDDLESBROUGH (Middlesbrough): The Sacred Heart; 1 Park Road South, Middlesbrough TS5 6LD

ostatnia Nd m-ca: 15.00

MILFORD (Arundel and Brighton): St Joseph; Portsmouth Road, Milford GU8 5DY

Nd: 8.30, 18.00

MORECAMBE (Lancaster): Holy Family; Westgate, Morecambe, Lancashire LA4 4TL

Nd: 15.15

NELSON (Salford): Holly Saviour; Bradley Hell Road, Nelson BB9 8HE

Nd: 13.30 (raz w miesiącu)

NEWARK (Nottingham): Holy Trinity; Boundary Road, Newark NG24 4AU

2 Nd m-ca: 15.00

NEWCASTLE -UPON-TYNE (Hexam and Newcastle): MB Częstochowskiej2 Maple Terrace, Newcastle upon Tyne NE4 7SF

Sb: 18.00, Nd: 10.00, 11.30, 18.00

NORTHAMPTON (Northampton): Kaplica Sióstr Nazaretanek437 Wellingborough Road, Northampton NN1 3EZ

Nd: 8.00

NORTHAMPTON (Northampton): Św. Stanisława i Św. WawrzyńcaDuke Street, Northampton NN1 3BA;

Nd: 10.30, 19.00

NORTHWICH (Shrewsbury): MB Częstochowskiej; 107 London Road, Northwich CW9 8AT

Sb: 19.00, Nd: 10.00

NORWICH (East Anglia): St John the BaptistSt Giles’ Gate, Norwich NR2 2PA

Sb: 16.00, Nd: 13.30

NOTTINGHAM (Nottingham): MB Częstochowskiej; 2 Sherwood Rise, Nottingham NG7 6JN

Sb: 18.30, Nd: 9.30, 11.00, 18.30

OLDHAM(Salford): St Patrick; 40 Union Street West, Oldham OL8 1DL

Nd: 12.30

OXFORD (Birmingham): Corpus Christi; Margaret Road, Oxford OX3 8AJ

Sb: 16.30

OXFORD (Birmingham): Priory of the Holy Spirit Blackfraiars Dominican; 64 St Giles, Oxford OX1 3L

Nd: 11.15

PENRITH (Lancaster): St Catherine; Drovers Lane, Penrith CA11 9EL

Nd: 12.30 (dwa razy w miesiącu)

PETERBOROUGH (East Anglia): Klub Polski; 63 Church Street, Peterborough PE2 8HF

Nd: 10.30

PETERBOROUGH (East Anglia): St Peter and All Souls; Park Road, Peterborough PE1 2RS

Nd: 12.30, 19.15

PONTEFRACT (Leeds): St JosephBack Street, Pontefract WF8 1NL

Nd: 16.00 (raz w miesiącu)

PORTSMOUTH (Portsmouth): St Swithun; 105 Waveryn Road, Portsmouth PO5 2PL;

4 Nd m-ca: 19.00

PRESTON (Lancaster): St Ignatius; St Ignatius Square, Preston PR1 1TT

Nd: 12.00

PRESTON (Lancaster): St Maria Goretti; Gamull Lane, Preston PR2 6SJ

Sb: 17.30

PWLLHELI (Wrexham): Our Lady and St CynfilPenrhos Home, Pwllheli LL53 7HN

Sb: 18.00, Nd: 9.30, 10.30 (w kaplicy)

READING (Portsmouth): Najśw. Serca Pana Jezusa61 Watlington Street, Reading, Berkshire RG1 4RF

Sb: 19.00, Nd: 9.00, 10.30, 19.00

REDDITCH (Birmingham): Our Lady of Mount Carmel; Besley Road West, Redditch B98 8LT

Nd: 9.45

REDHILL (Arundel and Brighton): St Joseph; 122 Landbroke Road, Redhill, Surrey RH1 1LF

2 Nd m-ca: 19.00

ROCHDALE (Salford): MB Częstochowskiej; Polish Club, Manchester Road, Rochdale OL11 4LX

Nd: 10.30

ROTHERHAM (Hallam): St BedeStation Road, Rotherham S60 1HF

Nd: 11.15

RUGBY (Birmingham): St Marie; Dunchurch Road, Rugby CV22 5EL

Nd: 12.30

RUSHDEN (Northampton): St Peter; Midland Road/Station Road; Rushden NN10 9UJ

1 i 3 Nd m-ca: 7.50

SALISBURY (Clifton): St Osmund; 95 Exeter Street, Salisbury SP1 2SF

Nd: 2 N m-ca 16.00

SCARBOROUGH (Middlesbrough): St Peter; Castle Road, Scarborough YO11 1TH

Nd: 9.30

SCUNTHORPE (Nottingham): Holy Souls; Frodingham Road, Scunthorpe DN15 7TA

Nd: 17.00

SHEFFIELD (Hallam): MB Ostrobramskiej; 518-520 Ecclesall Road, Sheffield S11 8PY

Nd: 10.30

SHEFFIELD (Hallam): St Marie; Norfolk Row, Sheffield S1 2JB

Nd: 12.30

SLOUGH (Northampton): Miłosierdzia Bożego; 48 Pitts Road, Slough SL1 3XH

Sb: 18.00, Nd: 8.00, 10.00, 12.00, 18.00

SOUTHAMPTON (Portsmouth): St Edmund’s; The Avenue, Southampton SO15 2EQ

Sb: 19.00

SOUTHAMPTON (Portsmouth): St Vincent de Paul; 418 Coxford Road, Southampton SO16 5LL

Nd: 11.30

SOUTHEND ON SEA (Brentwood): Sacred Heart; 418 South Church Road, Southend on Sea SS1 2Q

3, 4 i 5 Nd m-ca: 9.00

SOUTHPORT (Liverpool): St Marie on the Sands; 25 Seabank Road, Southport PR9 0EJ

1 i 3 Nd m-ca: 14.15

SPALDING (Nottingham): The Immaculate Conception and St Norbert52 St Thomas Road, Spalding, Lincs PE11 2XX

Nd: 18.30

ST ANNES-ON-THE-SEA (Lancaster): St Anne’sSt Anne’s Road East, St Annes-on-the-Sea, Lancashire FY8 1UL;

Śr: 19.00

ST HELIER (Portsmouth): St Mary and St Peter; Wellington Road, St Helier JE2 7RJ

Nd: 9.00

ST HELIER (Portsmouth): St Thomas; 17 Val Plaisant, St Helier JE2 4TA

Nd: 19.30

ST MARTIN (Portsmouth): Our Lady and the Martyrs of Japan; La Grande Route de St Martin, St Martin JE3 6JR

Sb: 17.00

STAFFORD (Birmingham): St Austin; 70 Wolverhampton Road, Stafford ST17 4AW

Nd: 12.15, 20.00

STOCKPORT (Shrewsbury): St Peter’s; 16 Green Lane, Stockport SK7 4EA

Nd: 16.00

STRATFORD UPON AVON (Birmingham): St Gregory the Great; Welcombe Road CV37 6UJ

Nd: 12.30

SUDBURY (East Anglia): Our Lady Immaculate and St John; 20 The Croft, Sudbury CO10 1HW

Nd: 19.00 (raz w miesiącu)

SWANSEA (Menevia}; St Benedict’s; Llythrid Avenue, Swansea SA2 0JJ

Nd: 14.00 (raz w miesiącu)

SWINDON (Clifton): Holy Rood; 2 Groundwell Road, Swindon SN1 2LU

Nd: 12.30

SWINDON (Clifton): Najśw. Serca Pana Jezusa; Walton Close, Swindon SN3 2JU

Nd: 8.30, 10.00, 19.00

TAUNTON (Clifton): St George; Billet Street, Taunton TA1 3NN

Sb: 19.00, Nd: 12.00

TELFORD (Shrewsbury): St Patrick; King Road, Wellington, Telford TF1 3AP

Nd: 17.00

TIVERTON (Plymouth): St John and St James; 40 Old Street, Tiverton EX16 4HJ

3 Nd m-ca: 16.00

TORQUAY (Plymouth): Assumption of Our Lady; 76 Abbey Road, Torquay TQ2 5NJ

1 Nd m-ca: 16.00

TROWBRIDGE (Clifton): MB Częstochowskiej; 6 Waterworks Road, Trowbridge, Wilts BA14 0AL

Nd: 10.30, 19.00

TUNBRIDGE WELLS (Southwark): St Augustine; Crescent Road, Tunbridge Wells TN1 2LY

4 Nd m-ca: 19.30

WAKEFIELD (Leeds): St Austin; 6 Wentworth Terrace, Wakefield WF1 3QN

Nd: 15.30

WALTHAM CROSS (Westminster): Immaculate Conception and St Joseph204 High Street, Waltham Cross, Herts EN8 7DP

Nd: 9.30

WARRINGTON (Shrewsbury): St Benedict; Rhodes Street, Warrington WA2 7QE

Nd: 18.00

WELLINGBOROUGH (Northampton): Our Lady of the Sacred Heart82 Knox Road, Wellingborough NN8 1JA

Sb przed 2 i 4 Nd maja ipaździernika: 20.00, Nd: 12.30

WEM (Shrewsbury): Our Lady of Perpetual Succour; Garbet Close, Wem SY4 5JT

Nd: 18.00 (dwa razy w miesiącu)

WEST ACTON (Westminster): Holy Family; Vale Lane, London W3 0DY

Nd: 19.00

WEST BROMWICH (Birmingham): St Michael and the Holy Angels260 High Street, West Bromwich B70 8AQ

Nd: 9.00

WESTON-SUPER-MARE (Clifton): Corpus Chrisi; 14 Ellenborough Park South BS23 1XW

2 i 4 Nd m-ca: 15.00

WEYMOUTH (Plymouth): St Augustine of Canterbury; 38 Dorchester Road,Weymouth DT4 7JZ

2 Sb m-ca: 19.00

WINDERMERE (Lancaster): Our Lady of Windermere; Lake Road, Windermere LA23 2EQ

Nd: 15.00 (raz w miesiącu)

WISBECH (East Anglia): Our Lady and St Charles; 63 queens Road, Wisbech PE13 2PH

Nd: 16.30

WOLVERHAMPTON (Birmingham): Trójcy Świętej; 74 Green Drive, Wolverhampton WV10 6DW

Sb: 18.00, Nd: 9.30, 11.15

WORCESTER (Birmingham): St George; 1 Sansome Place, Worcester WR1 1UG

Nd: 12.30

WORKINGTON (Lancaster): Our Lady Star of the Sea and St Michael; The Priory,Banklands, Workington, Cumbria CA14 3EP

Nd: 15.00 (raz w miesiącu)

WORKSOP (Hallam): St Joseph the Worker; 101 Winfield Avenue, Worksop S81 0SF

Nd: 16.00

YEOVIL (Clifton): The Holy Ghost; 73 Higher Kingston, Yeovil BA21 4AR

Nd: 17.00

YORK (Middlesbrough): English Martyrs; Duncombe Place, York YO1 7ED

Nd: 13.30

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę