Menu

Wypadek przy pracy. CO DALEJ?

Wypadek w pracy może wywrócić nasze życie do góry nogami. Jeśli przyczyną wypadku było zaniedbanie pracodawcy, wniesienie sprawy o odszkodowanie to nie tylko szansa uzyskania rekompensaty za odniesione obrażenia, ale także uzyskania utraconych zarobków oraz otrzymania leczenia, które pomoże nam jak najszybciej powrócić do normalnego trybu życia. Rozmawiamy z Małgorzatą Oborzyńską z kancelarii Osbornes.

Czytaj dalej...

Lekarz nie stoi ponad prawem

Jeżeli diagnoza została źle postawiona, zabieg chirurgiczny lub leczenie szpitalne zostały źle wykonane i błąd ten lub zaniedbanie nastąpiło z powodu braku opieki ze strony chirurga, lekarza rodzinnego, dentysty, farmaceuty lub innego pracownika służby zdrowia, potrzebować będą Państwo pomocy zespołu ekspertów prawników od zaniedbań medycznych, którzy pomogą Państwu sprowadzić Państwa życie z powrotem na właściwy tor.

Czytaj dalej...

Od czego warto się ubezpieczyć

Ubezpieczenia to dla wielu Polaków drażliwy temat – wielu nie widzi sensu choćby w ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków, licząc, że nic złego się nie stanie. Mimo wszystko jednak warto pomyśleć o tym, by – w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego – nie pozostać bez środków do życia.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS